EATWELL KIT

When healthy eating on the go matters, the EATWELL Kit is a winner. Included is our insulated tote and Snack2Go stack with four stackable, portion control containers. Each kit includes a healthy snacking guide with food suggestions and calorie counts for each container and our EATWELL Cards that offer healthy nutrition tips, tricks and recipes.

view pricing →

Online RESOURCE HUB (included)

Developed by wellness experts to help you achieve your goals!

 


 
 

 
Calculate Price
Fields marked with an * are required
11111
Please choose an option☝️ !
Please choose an option☝️ !
Unit Price $27.00
Unit Price $30.00
Unit Price $26.50
Unit Price $29.50
Unit Price $26.00
Unit Price $29.00
Unit Price $25.50
Unit Price $28.50
For quantities over 1000
The price must be at least 0 Please interact with any of the choices availabe above

Total 0